O nas

KORYO to przedsięwzięcie mające na celu przybliżenie tradycji, kultury oraz języka tego pięknego i wydaje się nadal egzotycznego kraju jakim jest Korea Południowa. Poprzez swoją działalność staramy się pokazać zarówno tradycyjne jak i wysoce technologicznie rozwinięte oblicze tego “azjatyckiego tygrysa”.

Swoją działalność rozpoczęliśmy w 2014 roku od założenia szkoły języka koreańskiego. Kursy języka koreańskiego są u nas prowadzone przez native speakera co pozwala nie tylko na gruntowne poznanie języka ale również kultury Korei. Zajęcia odbywają się są w grupach maksymalnie 10 – cio osobowych. Oferujemy również kursy indywidualne dostosowane do potrzeb ucznia.

W 2017 rozszerzyliśmy swoją działalność o organizację wycieczek do Korei Południowej szlakiem wielowiekowej historii i tradycji tego kraju. Zapraszamy do zakładki ” Wycieczki” gdzie będą mogli Państwo zapoznać się z pełną ofertą organizowanych przez nas wyjazdów.

Korea Południowa to destynacja pełna historii, to kraj pełen niespodzianek, to miejsce, które z pewnością warto odwiedzić i bliżej poznać.